Головна Свердління
Алмазне свердління технологічних отворів

Можливо Вам знайома ситуація, коли при виконанні будівельно-монтажних робіт виникає потреба у виготовленні технологічних отворів, для різних видів комунікацій. Саме на цьому етапі пропонуємо доручити виконання цієї роботи нашій компанії.

Ми спеціалізуємось на алмазному свердлінні технологічних отворів в цеглі, бетоні, залізобетоні та інших матеріалах. Глибина свердління — до 5000мм, діаметр — до 400мм. Алмазне свердління на даний момент оптимальний варіант виготовлення технологічних отворів. Переваги такого виконання — швидкість, акуратність, точність, відсутність механічних руйнувань несучих конструкцій.

Нашими послугами вже користуються компанії Рівного та інших міст України. Зазвичай від клієнтів та виконавців ми переходимо на стадію партнерства, що для нас є дуже важливим фактором.

 

Вартість робіт визначається після отримання технічного завдання та визначення обсягів. В розділі вартість виконання приведені розцінки за кожен сантиметр проходу, ціни вказані без врахування ПДВ. Форма розрахунку будь-яка.